ZAPRASZA NA:

MOTYWACYJNE WTORKI

z Anetą Wątor

NAJBLIŻSZE SPOTKANIE 27.11.2018

godz. 19:00 - 20.30

WSTĘP: FREE

ADRES: Dolnych Młynów 10,  Kraków

Temat:

LUDZIE, CZAS, PIENIĄDZE

3 sfery, o które warto dbać

Czego się dowiesz podczas motywacyjnego wystąpienia 27.11.2018?

 

-Uświadomisz sobie, jakimi ludźmi chcesz się otaczać
To, jacy ludzie są blisko nas, bardzo dużo mówi o nas samych. Bliscy są jak lustro. Mówi się: "Wskaż mi 5 najbliższych Ci osób, a ja Ci powiem, kim jesteś". Przyznasz, że dużo w tym prawdy.
Ważne jest, by wiedzieć, z jakimi ludźmi i w jaki sposób chcemy spędzać czas. Czy chcemy się wzajemnie wspierać i inspirować, czy podcinać skrzydła narzekając na zły los. Dzięki temu łatwiej zbudujesz wartościowe środowisko.

 

-Dowiesz się, jak zarządzać sobą w czasie mając wiele zadań do wykonania
Niestety, nie poszerzę Twojej dobry, ale powiem Ci, jak zrobić więcej w krótszym czasie. I to metodą Kaizen, czyli metodą małych kroków. Dzięki temu regularnie, każdego dnia, będziesz realizować swoje cele bez odwlekania i wyrzutów sumienia. Wyeliminujesz czynności, które nie przynoszą niemal żadnych efektów i skupisz się na tym, co mocno przybliży Cię do Twoich celów. Poznasz zasadę Pareto, która mówi, że 20% działań generuje 80% zysku. Wprowadzisz ją w życie.

 

-Zobaczysz, jak prowadzić bogatsze życie bez wydawania ogromnej ilości pieniędzy
Jedna z zasad Kaizen mówi: "Użyj sprytu zamiast pieniędzy". Ta zasada jest ze mną każdego dnia. Powiem Ci, co dzięki niej osiągnęłam. Dowiesz się, na co warto wydawać pieniądze, a na czym warto zaoszczędzić. Będziesz zaskoczony, jakie są na to sposoby.

Aneta Wątor

Certyfikowany trener Kaizen. Autorka książki "Kaizen w biznesie", organizatorka ogólnopolskich szkoleń "Kobieta w biznesie", w których wzięło udział ponad 3 500 tysiąca przedsiębiorczych kobiet.

Twórca licznych kursów online m.in.: "Samodoskonalenie metodą Kaizen", prelegentka wielu szkoleń i konferencji, współpracowała m.in. z Mercedes, Idea Bank i MINI Dobrzański.

Jej warsztaty i szkolenia znane są z ogromnej dawki pozytywnej energii, konkretnej wiedzy i szybkich rezultatów.

 

 

ZAPISZ SIĘ JUŻ DZIŚ I ZABIERZ ZE SOBĄ ZNAJOMYCH!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

to modny cocktail - club o wnętrzach utrzymanych w klasycznym stylu, w którym organizowane są rozmaite wydarzenia: od weekendowych imprez tanecznych, przez wieczory przed stand-upem, po spotkania eksperckie.

W tygodniu jest to świetne miejsce na nieformalne spotkanie przy cocktailu, w kameralnej atmosferze, natomiast w weekend to idealna opcja na spędzenie sobotniej nocy pełnej wrażeń na parkiecie.